SP Rzekuń
STRONA GŁÓWNA - ZDJĘCIA - KONTAKT - ERASMUS+
Search   
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
HISTORIA SZKOŁY
PATRON SZKOŁY
ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
UCZEŃ ROKU
WAŻNE DATY
POGODA
ZDJĘCIA
KONTAKT
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
ORGANY SZKOŁY

RADA PEDAGOGICZNA

RADA RODZICÓW

SAMORZĄD SZKOLNY

DOKUMENTY SZKOŁY

SPRAWOZDANIE FINANSOWE SZKOŁY

RODO

STATUT SZKOŁY

PZO

PLAN PRACY SZKOŁY

HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI

HARMONOGRAM DNI WOLNYCH OD ZAJĘĆ

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

PROGRAM WYCHOWAWCZO-PROFILAKTYCZNY

PLAN DZIAŁAŃ WYCHOWAWCZO PROFILAKTYCZNYCH

HYMN SZKOŁY

REGULAMIN DE

REGULAMIN WYCIECZEK SZKOLNYCH

REGULAMIN DYŻURÓW

CEREMONIAŁ SZKOLNY

CHOROBA ZAKAŹNA - PROCEDURA

REGULAMIN STOŁÓWKI SZKOLNEJ

SZKOLNE KOŁO TPL

AKTUALNOŚCI SK TPL

CERTYFIKAT

REGULAMIN SK TPL

PLAN PRACY SK TPL

PROGRAM SK TPL

AKCJE SK TPL

GALERIA ZDJĘĆ SK TPL

PODRĘCZNIKI DO RELIGII 2024/2025
hosting
 Dodane przez admin dnia 14 Czytań Drukuj
LEPSZA SZKOŁA
hosting
 Dodane przez admin dnia 18 Czytań Drukuj
OMNIBUS BIBLIOTECZNY 2024
hosting


21 maja 2024 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Ostrołęce nastąpił finał trzeciej edycji Międzyszkolnego Turnieju Wiedzy "Omnibus Biblioteczny 2024". Turniej przyjął formę programu "Jeden z dziesięciu". Zakres wiadomości obejmował wiedzę ogólną, a pytania z różnych dziedzin wcale nie były proste.

W konkursie brali udział uczniowie z klas V-VI ze szkół: Szkoła Podstawowa nr 1 w Laskowcu, Szkoła Podstawowa w Zawadach, Szkoła Podstawowa nr 10 w Ostrołęce, Szkoła Podstawowa w Łęgu Starościńskim, Szkoła Podstawowa w Dylewie, Szkoła Podstawowa w Olszewie-Borkach, Szkoła Podstawowa w Rzekuniu, Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostrołęce, Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostrołęce oraz Szkoła Podstawowa w Białobieli.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Maria Pazuła z kl. VIa i Kevin Gorzęba z kl.VIb z opiekunem p. Małgorzatą Kowalczyk. Chociaż w tym roku nie udało nam się wywalczyć zwycięstwa, tak jak w poprzednim, uczniowie naszej szkoły wykazali się wszechstronną wiedzą o otaczającym nas świecie. Nagrody dla uczniów ufundowała Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce. Gratulujemy uczestnikom!

Małgorzata Kowalczyk

hosting


hosting
 Dodane przez admin dnia 19 Czytań Drukuj
KONKURS RECYTATORSKI
hostingDnia 17 maja 2024 r. w Goworowie odbył się wyjątkowy konkurs recytatorski z okazji 104. rocznicy urodzin błogosławionego Papieża Jana Pawła II. Młodzież z gminy Goworowo oraz szkół powiatowych z terenu powiatu ostrołęckiego zmierzyła się w
interpretacji wierszy Czesława Miłosza.

Konkurs organizowany jest od 20 lat i stanowi piękny sposób na uczczenie pamięci Papieża Polaka oraz rozwijanie wśród młodego pokolenia pasji do poezji. W tym roku po raz pierwszy miał wymiar powiatowy. Wybór wierszy Czesława Miłosza nie był przypadkowy - obaj twórcy łączyli głęboką wiarę, umiłowanie ojczyzny i wrażliwość na ludzką kondycję. Wszyscy zgromadzeni mogli wysłuchać pięknych wierszy w wykonaniu uzdolnionej
młodzieży i poczuć atmosferę zadumy i refleksji.

Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie: Daria Grabowska i Filip Pyskło z klasy VI a przygotowani przez p. Małgorzatę Kowalczyk. Recytowali znane utwory Czesława Miłosza : "O aniołach" i "W Warszawie". W kategorii kl.4-6 nasza uczennica Daria Grabowska zajęła II miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Małgorzata Kowalczyk

 Dodane przez admin dnia 15 Czytań Drukuj
Dzień Dziecka
hosting
 Dodane przez admin dnia 26 Czytań Drukuj
DZIECI UCZĄ RODZICÓW- ZWIERZĘTA DOMOWE
<hosting
 Dodane przez admin dnia 29 Czytań Drukuj
LIGA MAŁYCH GIER KL VI
hosting


Dwa zespoły w Finale Ligi Małych Gier klas VI

Dnia 17.04.2024 rozegraliśmy ostatni ligowy turniej z cyklu Liga Małych Gier klas VI. Bardzo dobre występy pozwolą na uczestnictwo dwóch zespołów z naszej szkoły w Turnieju Finałowym.

Turniej organizowany rozgrywany jest w Szkole Podstawowej nr 2 w Ostrołęce.

Awans uzyskali:

Rzekuń 1: Dominika, Zuzanna, Kornelia, Lena

Rzekuń chłopcy: Mikołaj, Filip, Bartosz, Wiktor.

Trener: Urszula Kosek

 Dodane przez admin dnia 39 Czytań Drukuj
LIGA MAŁYCH GIER
hosting


Kolejny raz uczestniczyliśmy w turnieju Ligi Małych Gier. Klasy VI rywalizowały na siatkarskim parkiecie w Szkole Podstawowej nr 2 w Ostrołęce. Nasze 3 zespoły zaprezentowały się bardzo dobrze. Pierwszy zespół utrzymał się w 1 Lidze, zespół chłopców awansował do 1 Ligi - Brawo, drugi zespół dziewcząt dzielnie walczył w 2 Lidze.

Na kolejnym turnieju - 10 kwietnia - zespoły zagrają:

1 Liga:

CZERWIN 1

SP5(1)

SP2(1)

RZEKUŃ 1

SP6(1)

RZEKUŃ CHŁOPCY

2 Liga:

CZERWIN 2

SP5(2)

SP6(2)

SP 2 CHŁOPCY

RZEKUŃ 2

SP2(2)

Trener naszych zespołów: Urszula Kosek

 Dodane przez admin dnia 59 Czytań Drukuj
NOC SÓW Z PUSZCZYKIEM 2024
hostingW piątek, tj. 1 marca br. w naszej szkole odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Już po raz szósty Szkolne Koło Towarzystwa Przyjaciół Lasu zorganizowało NOC SÓW Z PUSZCZYKIEM' 2024. Wydarzenie zostało podzielone na 2 etapy. Pierwszy etap tej akcji odbył się w trakcie naszego pobytu w szkole, a drugi wieczorem w lesie.

W pierwszej części spotkania Pan Damian Piekarski leśnik z Nadleśnictwa Ostrołęka przedstawił nam wiele ciekawostek i informacji o tajemniczych ptakach jakimi są sowy. Po wysłuchaniu i obejrzeniu prezentacji o sowach nadszedł czas na najbardziej wyczekiwany moment przez uczniów czyli pokaz sów. Mieliśmy fantastyczną sposobność zobaczyć, pogłaskać i zrobić zdjęcie z tymi tajemniczymi ptakami. Ale to było przeżycie!

Po zakończonej pierwszej części akcji czekaliśmy z niecierpliwością na wyjście w teren z rodzicami.

O godz. 17.00 spotkaliśmy się ponownie z Panem leśnikiem na polanie w Czarnowcu w poszukiwaniu naszej rodzimej sowy ? puszczyka. Pogoda nam dopisała. Było ciepło jak na tę porę roku. Po wysłuchaniu kilku wskazówek, które przekazał nam Pan leśnik ruszyliśmy w poszukiwanie puszczyka. Wszyscy byliśmy bardzo cichutko i? niestety nie udało się! Postanowiliśmy poczekać na nie, aż się ściemni. Powędrowaliśmy więc na ognisko, by upiec kiełbaski oraz pianki. Kiedy Pan leśnik dał nam znać, że już słychać pohukiwania naszych sów postanowiliśmy spróbować ponownie i?? tym razem się udało! Usłyszeliśmy i zobaczyliśmy naszego puszczyka. Czas spędzony na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknej, malowniczej przyrody w obecności najbliższych nam osób jest zawsze nie do ocenienia. Dziękujemy bardzo Panu leśnikowi i rodzicom, którzy spędzili z nami "puszczykowe", niezapomniane chwile. Kto nie był z nami, niech zaplanuje sobie wyjście za rok. Zapraszamy !!!

 Dodane przez admin dnia 55 Czytań Drukuj
KONKURS - "LAS BLIŻEJ NAS"
hosting


15 marca odbył się X Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy LAS BLIŻEJ NAS. Organizatorem konkursu było Szkolne Koło Towarzystwa Przyjaciół Lasu działające w naszej szkole. Honorowy patronat objęli: Nadleśnictwo Ostrołęka, Pan Bartosz Podolak Wójt Gminy Rzekuń. Celem konkursu było rozwijanie przyrodniczych zainteresowań oraz kształtowanie odpowiednich postaw człowieka wobec naszej przyrody. W konkursie wzięło udział 24 uczniów z klas I-III z terenu Gminy Rzekuń. Konkurs odbył się w trzech kategoriach wiekowych: klasy I, klasy II i klasy III. Uczniowie, którzy przystąpili do konkursu wykazali się niesamowitą wiedzą przyrodniczą.

Pan Krzysztof Żebrowski Sekretarz Gminy Rzekuń, Pani Małgorzata Dolewicz-Mierzejewska i Pani Paulina Pijanowska z Nadleśnictwa Ostrołęka, Pani Malwina Ołdak Przedstawiciel Rady Rodziców oraz Pani Dyrektor naszej szkoły Ewa Borkowska-Sawicka wręczyli laureatom dyplomy i nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy otrzymali konkursowe niespodzianki. Laureaci X Międzyszkolnego Konkursu LAS BLIŻEJ NAS:

1 Miłosz D kI a, SP Rzekuń,

2 Szymon M, SP Drwęcz,

3 Helena O kl. I c, SP Rzekuń,

1 Antoni B kl. II b, SP Rzekuń,

2 Oliwia D kl. II c, SP Rzekuń,

3 Anna P kl. II a, SP Rzekuń,

1 Karolina G kl. III, SP Borawe,

2 Amelia L kl.III c, SP Rzekuń,

3 Aniela P kl. III, SP Drwęcz.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom. Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie uczniów do konkursu. Zapraszamy za rok

 Dodane przez admin dnia 57 Czytań Drukuj
ŚWIĘTO LICZBY Π
hosting


14 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Matematyki i Święto Liczby Π. Uczniowie klas 4-8 mieli okazję poznać sylwetki słynnych matematyków poprzez krzyżówki, sudoku, wykreślanki czy memory. Odkryli również wartość liczby Π i jej ważne zastosowanie w obliczeniach matematycznych. Królowa Nauk po raz kolejny okazała się być ciekawa i rozrywkowa.

 Dodane przez admin dnia 53 Czytań Drukuj
Strona 1 z 49 1 2 3 4 > >>
BIP
hosting
Librus
JESTEŚMY NA FACEBOOK
SZKOŁA PAMIĘTA
REKRUTACJA

REKRUTACJA

LISTA UCZNIÓW

POMOC PP

ZAJĘCIA

PROCEDURA ORGANIZOWANIA POMOCY PP

WSPARCIE DLA RODZICA

STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH

LOGO


Odliczanie

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.