SP Rzekuń
STRONA GŁÓWNA - ZDJĘCIA - KONTAKT - ERASMUS+
Search   
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
HISTORIA SZKOŁY
PATRON SZKOŁY
ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
UCZEŃ ROKU
WAŻNE DATY
POGODA
ZDJĘCIA
KONTAKT
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
ORGANY SZKOŁY

RADA PEDAGOGICZNA

RADA RODZICÓW

SAMORZĄD SZKOLNY

DOKUMENTY SZKOŁY

RODO

STATUT SZKOŁY

PZO

PLAN PRACY SZKOŁY

HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI

HARMONOGRAM DNI WOLNYCH OD ZAJĘĆ

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

PROGRAM WYCHOWAWCZO-PROFILAKTYCZNY

PLAN DZIAŁAŃ WYCHOWAWCZO PROFILAKTYCZNYCH

HYMN SZKOŁY

REGULAMIN DE

REGULAMIN WYCIECZEK SZKOLNYCH

REGULAMIN DYŻURÓW

CEREMONIAŁ SZKOLNY

CHOROBA ZAKAŹNA - PROCEDURA

SZKOLNE KOŁO TPL

AKTUALNOŚCI SK TPL

CERTYFIKAT

REGULAMIN SK TPL

PLAN PRACY SK TPL

PROGRAM SK TPL

AKCJE SK TPL

GALERIA ZDJĘĆ SK TPL

BEZPIECZNY INTERNAUTA
 Dodane przez admin dnia 0 Czytań Drukuj
FORUM EDUKACYJNE


W dniu dzisiejszym uczniowie klas ósmych uczestniczyli w Forum Edukacyjnym w Hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Odwiedzali stoiska szkół ponadpodstawowych, rozmawiali z ich przedstawicielami i zadawali nurtujące ich pytania. Następnie korzystając z zaproszenia społeczności Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 zapoznali się z ofertą edukacyjną oraz bazą lokalową szkoły. Uczniowie wzięli udział w teoretycznych i praktycznych zajęciach m. in. z zakresu elektryki, mechatroniki, logistyki i mechaniki. Wizyta zrobiła na nich niesamowite wrażenie. Miejmy nadzieję, że dzisiejsze spotkania ułatwią im wybór właściwej ścieżki edukacyjnej.

 Dodane przez admin dnia 1 Czytań Drukuj
DZIEŃ LICZBY PI


14 marca obchodziliśmy święto KRÓLOWEJ NAUK, czyli Międzynarodowy Dzień Matematyki oraz Dzień Liczby Pi. Uczniowie klas VI wzięli udział w eksperymencie, którego wynikiem miało być znalezienie jak najdokładniejszej wartości Liczby Pi. Sala lekcyjna zmieniała się w ul, a uczniowie w ciężko pracujące pszczółki. Wszyscy wykazali ogromne zaangażowanie, nie z pomocą czarów, ale dzięki kilku kawałkom sznurka i zwykłym okrągłym przedmiotom domowym, takim jak podkładka, drewniana deska, przykrywka czy blacha do pizzy. Wyniki, które uzyskiwali były bardzo dokładne, biorąc pod uwagę dostępne metody pomiarowe. Najdokładniejszy rezultat otrzymali Tomek i Mikołaj z kl. 6b.

Wszystkim, którzy wzięli udział - GRATULUJEMY

 Dodane przez admin dnia 5 Czytań Drukuj
DZIEŃ KOBIET 2023
 Dodane przez admin dnia 5 Czytań Drukuj
ŻYCZENIA DK 2023
 Dodane przez admin dnia 5 Czytań Drukuj
W PGE
 Dodane przez admin dnia 7 Czytań Drukuj
KONKURS PLASTYCZNY

17 stycznia 2023 r. w ZSZ nr 2 w Ostrołęce odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie plastycznym pt. "Frohe Weihnachten - Merry Christmas " ( kartki Bożonarodzeniowe).

W ww. konkursie Natalia Brodzik z klasy VI b zajęła I miejsce, a Weronika Siemińska otrzymała wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy

Edyta Morawska

 Dodane przez admin dnia 12 Czytań Drukuj
ERASMUS+

W Szkole Podstawowej im. gen. Józefa Bema w Rzekuniu realizowany jest projekt w ramach międzynarodowego programu Erasmus+ we współpracy ze szkołami partnerskimi z Turcji (Mehmet Azman Çavuş Ortaokulu w Karesi, Bal?kesir) oraz z Portugalii (Agrupamento de Escolas Dr. Alberto Iria, w Praça Dr. Alberto Iria , Olh?o). SP w Rzekuniu otrzymała dofinansowanie z UE na działania związane z projektem pt: ?DREAM - Developing Responsible Educated Attitudes and Mentalities 24 miesięczny projekt ma na celu wymianę dobrych praktyk pomiędzy nauczycielami z trzech szkół w Polsce, Turcji i Portugalii, aby zwiększyć stopień efektywności nauczania języka angielskiego w zakresie czytania, pisania, słuchania, samodzielnego wypowiadania się oraz porozumiewania się, doskonalić umiejętności informatyczne uczniów poszerzając tym samym potencjał cyfrowy ich samych jak i szkół partnerskich jako placówek edukacyjnych oraz kształtować i utrwalać w uczniach postawy proekologiczne. Zostaną opracowane metody oraz narzędzia (również TIK), które zwiększą zaangażowanie i kreatywność uczniów i nauczycieli, co zapewni wysokiej jakości rezultaty. Rezultaty zostaną upowszechnione w przestrzeni TwinSpace, platformie Rezultatów Projektów Erasmusa +, Euro Pass Mobility i Selfie+. Autorzy projektu kładą nacisk na jak najliczniejsze włączenie uczniów w dobór odpowiadających im metod i narzędzi oraz opracowywanie rezultatów po każdej działalności. W ramach projektu zaplanowane są wyjazdy uczniów i nauczycieli do szkół partnerskich. Produktem finałowym będzie pracowanie jako e-booka zbioru metod , narzędzi, podejść i rozwiązań w nauce języka angielskiego uwzględniającego wykorzystanie narzędzi TIK we wszystkich językach projektu oraz angielskim.

W ramach projektu realizowanego od 01.02 2022 do 31.01.2024 r. zaplanowano następujące działania w poszczególnych terminach:

*dodatkowe działania podejmowane są po konsultacji z wszystkimi koordynatorami w szkołach partnerskich

 Dodane przez admin dnia 13 Czytań Drukuj
@Eventy Piłkarskie


MAMY ZWYCIĘSTWO

Roztrzygniecie konkursu świątecznego na najlepsze atrakcje pilkarskie zorganizowanego przez @Eventy Piłkarskie.
Do rywalizacji przystąpiło 16 szkół, przedszkoli, żłobków oraz klubów sportowych. Zwyciężyły dwa podmioty Sparta Mochowo oraz Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Rzekuniu, które osiągnęły wyznaczony próg ponad 300polubień.
Konkurs był nie byle jaki, ponieważ nagrodą główną były atrakcje piłkarskie o wartości 5000zł brutto.
- bramka celnościowa
- prędkościomierz
- mikro bramka
dotrą do naszej szkoły w umówiony z organizatorem dzień.
Dziękuję wszystkim rodzicom, nauczycielom, pracownikom obsługi, uczniom oraz absolwentom za oddanie głosu na naszą szkołę.

Edyta Morawska

 Dodane przez admin dnia 14 Czytań Drukuj
NIEPODLEGŁOŚĆ NA 104
 Dodane przez admin dnia 18 Czytań Drukuj
KONKURS PLASTYCZNY


W Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce odbyła się II edycja konkursu dla szkół podstawowych pt." Frohe Weihnachten - Merry Christmas" (kartki Bożonarodzeniowe)

Miło nam poinformować, że w wyżej wymienionym konkursie Natalia Brodzik z klasy VI b zajeła I miejsce, a Weronika Siemińska z klasy V b otrzymała wyróżnienie.

Na konkurs przesłaliśmy sześć najpiękniejszych kartek, trzy z życzeniami w języku angielskim oraz trzy w języku niemieckim. Kartki zostały wykonane na zajęciach koła artystycznego "Sztuka nie zna granic" pod opieką Pani Edyty Morawskiej.

Kierujemy podziękowania dla nauczycieli języków obcych P. Anny Otyś, P. Marioli Jakackiej oraz P. Marty Bączek za merytoryczne sprawdzenie życzeń.

 Dodane przez admin dnia 19 Czytań Drukuj
Strona 1 z 46 1 2 3 4 > >>
Librus
JESTEŚMY NA FACEBOOK
SZKOŁA PAMIĘTA
REKRUTACJA

REKRUTACJA

LISTA UCZNIÓW

POMOC PP

ZAJĘCIA

PROCEDURA ORGANIZOWANIA POMOCY PP

WSPARCIE DLA RODZICA

LOGO


Odliczanie

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.