SP Rzekuń
STRONA GŁÓWNA - ZDJĘCIA - KONTAKT - ERASMUS+
Search   
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
HISTORIA SZKOŁY
PATRON SZKOŁY
ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
UCZEŃ ROKU
WAŻNE DATY
POGODA
ZDJĘCIA
KONTAKT
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
ORGANY SZKOŁY

RADA PEDAGOGICZNA

RADA RODZICÓW

SAMORZĄD SZKOLNY

DOKUMENTY SZKOŁY

RODO

STATUT SZKOŁY

PZO

PLAN PRACY SZKOŁY

HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI

HARMONOGRAM DNI WOLNYCH OD ZAJĘĆ

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

PROGRAM WYCHOWAWCZO-PROFILAKTYCZNY

PLAN DZIAŁAŃ WYCHOWAWCZO PROFILAKTYCZNYCH

HYMN SZKOŁY

REGULAMIN DE

REGULAMIN WYCIECZEK SZKOLNYCH

REGULAMIN DYŻURÓW

CEREMONIAŁ SZKOLNY

CHOROBA ZAKAŹNA - PROCEDURA

SZKOLNE KOŁO TPL

AKTUALNOŚCI SK TPL

CERTYFIKAT

REGULAMIN SK TPL

PLAN PRACY SK TPL

PROGRAM SK TPL

AKCJE SK TPL

GALERIA ZDJĘĆ SK TPL

LEŚNE OPOWIEŚCI
 Dodane przez admin dnia 28 Czytań Drukuj
CZARNOLAS


W ramach Programu ,, Kulturalna Szkoła na Mazowszu? klasy ósme naszej szkoły podążyły jesiennym szlakiem Jana Kochanowskiego. Pobyt w Muzeum w Czanolesie sprzyjał literackim wspomnieniom fraszek, pieśni oraz trenów wielkiego mistrza, a niezwykła aura otaczającego dworek parku pozostawiła w nas niezapomniane wrażenia.

Po chwilach literackich i estetycznych doświadczeń przyszedł czas na zwiedzanie Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, gdzie mogliśmy poznać historię lotnictwa, obejrzeć samoloty i wejść do środka niektórych maszyn.

 Dodane przez admin dnia 25 Czytań Drukuj
ŻYCZENIA
 Dodane przez admin dnia 40 Czytań Drukuj
DZIEŃ GIER PLANSZOWYCH
 Dodane przez admin dnia 41 Czytań Drukuj
PROJEKT EDUKACYJNY


NATALKA I ANTEK W ŚWIECIE WIELKIEJ MATEMATYKI

to projekt edukacyjny, w którym wezmą udział uczniowie naszej szkoły. Organizatorem projektu są Sabina Piłat oraz Grupa MAC S.A., z siedzibą w Kielcach.
Projekt jest zgodny z podstawą programową oraz kierunkami polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2022/2023. Celem głównym projektu jest zwiększenie kompetencji matematycznych i rozwijanie u dzieci zainteresowania matematyką poprzez wykonywanie zadań metodą projektu, jak również podnoszenie jakości edukacji poprzez działania uwzględniające zróżnicowane potrzeby rozwojowe i edukacyjne wszystkich uczniów, poprzez dostosowanie przekazywanej wiedzy do potrzeb i możliwości uczniów.
Realizacja zadań posłuży popularyzacji matematyki oraz tworzeniu warunków do różnorodnej aktywności ucznia w toku realizacji zadań stawianych przez nauczyciela. Uczniowie będą rozwijać samodzielność oraz wykorzystywać posiadaną wiedzę w sposób twórczy.

MODUŁY WCHODZĄCE W SKŁAD PROJEKTU
I. Matematyka na drodze
II. Matematyka u krawca
III. Matematyka na święta
IV. Matematyka w muzyce
V. Matematyka w architekturze
VI. Matematyka w kinie
VII. Matematyka w ZOO
VIII. Matematyka w parku

Zaczynamy :)

 Dodane przez admin dnia 45 Czytań Drukuj
DZIECI UCZĄ RODZICÓW - 4

 Dodane przez admin dnia 46 Czytań Drukuj
@EuropejskiDzienSportuSzkolnego kl. 4-8


30.09.2022 r. nasza placówka po raz pierwszy świętowała Europejski Dzień Sportu Szkolnego (European School Sport Day - ESSD). To międzynarodowe święto ruchu, będące częścią Europejskiego Tygodnia Sportu - kampanii realizowanej pod hasłem #BeActive (bądź aktywny). Podczas lekcji geografii, matematyki czy też języka polskiego ćwiczyliśmy nie tylko w hali sportowej, ale także w salach lekcyjnych. To wielkie międzynarodowe święto ruchu, które ...

 Dodane przez admin dnia Czytaj więcej 81 Czytań Drukuj
EUROPEJSKI DZIEŃ SPORTU KL. 1-3


23.09.2022 r. nasza placówka po raz pierwszy świętowała Europejski Dzień Sportu Szkolnego (European School Sport Day - ESSD).
To wielkie międzynarodowe święto ruchu, które zrzeszyło w tym roku ponad 1000 placówek w naszym tylko kraju, zachęca do wspólnego spędzania czasu na zabawie, przy jednoczesnej promocji aktywności fizycznej. Okoliczni sportowcy, którzy przyjęli zaproszenie na ten bardzo aktywny dzień zaprezentowali nam sztuki walki: jiu jitsu, zapasy, judo, boks. Opowiedzieli o swojej drodze do kariery. Uczniowie, dzięki Pani Anecie Bagińskiej, mieli okazję bliżej przyjżeć się kulturystyce. Pod jej czujnym okiem każdy uczeń mógł spróbować swoich sił w podnoszeniu sztangi. Nie zabrakło również pokazów tanecznych w wykonaiu trenerki Zuzanny Lamprecht.

Ten dzień był pełen rywalizacji sportowej. Uczniowie wzięli udział w licznych konkurencjach tj. wyścig rzędów, przeciąganie liny.

Jest nam niezmiernie miło, że nasza szkoła również dołączyła do tej fantastycznej akcji.

 Dodane przez admin dnia 45 Czytań Drukuj
POSADŹ DRZEWO Z PREZYDENTEM RP


30 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w czwartej edycji akcji #sadziMY objętej honorowym patronatem prezydenta RP. Narodowe sadzenie drzew to bardzo szczytny cel. Nasi uczniowie doskonale wiedzą, że każde drzewo to ostoja życia, miejsce gniazdowania ptaków, siedlisko owadów i mikroorganizmów. Dla człowieka - cień w letnie upały, czystsze powietrze, osłona przed wiatrem i kojąca nerwy zieleń ???. Dlatego też w naszym szkolnym ogrodzie, przedstawiciele klas, pod czujnym okiem Pani Dyrektor, posadzili sadzonki drzew, otrzymane od zaprzyjaźnionego Nadleśnictwa Ostrołęka.

 Dodane przez admin dnia 46 Czytań Drukuj
BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY


W ramach projektu "Akademia Bezpiecznego Puchatka" uczniowie klasy 1c i 1a spotkali się z panem policjantem. Celem spotkania było przypomnienie zasad bezpieczeństwa w szkole i poza nią.

Policjant rozmawiał z dziećmi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podkreślił ważną rolę elementów odblaskowych, które każdy uczeń powinien posiadać. Przypomniał również jak należy zachować się w kontaktach z nieznajomymi. Bardzo dziękujemy za tak ważną lekcję dotyczącą bezpieczeństwa.

 Dodane przez admin dnia 46 Czytań Drukuj
DZIEŃ SPORTU
 Dodane przez admin dnia 46 Czytań Drukuj
Strona 3 z 46 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Librus
JESTEŚMY NA FACEBOOK
SZKOŁA PAMIĘTA
REKRUTACJA

REKRUTACJA

LISTA UCZNIÓW

POMOC PP

ZAJĘCIA

PROCEDURA ORGANIZOWANIA POMOCY PP

WSPARCIE DLA RODZICA

LOGO


Odliczanie

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.