SP Rzekuń
STRONA GŁÓWNA - ZDJĘCIA - KONTAKT - ERASMUS+
Search   
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
HISTORIA SZKOŁY
PATRON SZKOŁY
ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
UCZEŃ ROKU
WAŻNE DATY
POGODA
ZDJĘCIA
KONTAKT
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
ORGANY SZKOŁY

RADA PEDAGOGICZNA

RADA RODZICÓW

SAMORZĄD SZKOLNY

DOKUMENTY SZKOŁY

SPRAWOZDANIE FINANSOWE SZKOŁY

RODO

STATUT SZKOŁY

PZO

PLAN PRACY SZKOŁY

HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI

HARMONOGRAM DNI WOLNYCH OD ZAJĘĆ

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

PROGRAM WYCHOWAWCZO-PROFILAKTYCZNY

PLAN DZIAŁAŃ WYCHOWAWCZO PROFILAKTYCZNYCH

HYMN SZKOŁY

REGULAMIN DE

REGULAMIN WYCIECZEK SZKOLNYCH

REGULAMIN DYŻURÓW

CEREMONIAŁ SZKOLNY

CHOROBA ZAKAŹNA - PROCEDURA

REGULAMIN STOŁÓWKI SZKOLNEJ

SZKOLNE KOŁO TPL

AKTUALNOŚCI SK TPL

CERTYFIKAT

REGULAMIN SK TPL

PLAN PRACY SK TPL

PROGRAM SK TPL

AKCJE SK TPL

GALERIA ZDJĘĆ SK TPL

DZIEŃ DZIECKA - ZAPROSZENIE
 Dodane przez admin dnia 93 Czytań Drukuj
CERTYFIKAT - SPRZĄTAMY DLA POLSKI
 Dodane przez admin dnia 92 Czytań Drukuj
MŁODY EKOLOG
 Dodane przez admin dnia 101 Czytań Drukuj
3 majWITAJ MAJOWA JUTRZENKO!

Pod takim hasłem rozpoczęliśmy w naszej szkole świętowanie 232 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Na uroczystym apelu 27 kwietnia (w czwartek) zaproszeni goście, rodzice oraz cała szkolna społeczność mogła wziąć udział w wyjątkowej lekcji historii, posłuchać patriotycznych utworów w wykonaniu chóru szkolnego. Na tle biało-czerwonych barw młodsze uczennice z klas 1-3 zaprezentowały układ taneczny. Całość spotkania przeplatały utwory poetyckie podkreślające znaczenie Konstytucji, jej bohaterów i naszych barw narodowych. Uczniowie klasy 5c i 8c wykonali tablice historyczne, które dodatkowo podkreśliły atmosferę apelu. Składając życzenia skierowane do zebranych, abyśmy radośnie świętowali zbliżające się dni, Pani dyrektor posłużyła się słowami Cycerona i Jana Pawła II, które podkreślały niezwykłą wagę szacunku do wolności, symboli narodowych i ich odniesieniu do czasów współczesnych. Ta lekcja historii zostanie na pewno na długo zapamiętana.

 Dodane przez admin dnia 96 Czytań Drukuj
EKOWYZWANIE
 Dodane przez admin dnia 101 Czytań Drukuj
LAS PEŁEN ENERGII13 kwietnia uczniowie naszej szkoły zrobili coś dobrego dla zdrowia i pożytecznego dla świata. To już kolejna edycja akcji "Las pełen energii", której głównym inicjatorem i pomysłodawcą była spółka PGE Dystrybucja Oddział w Warszawie. Na jej specjalne zaproszenie klasy VIII a,b,c oraz IIIb i III c wyjechały do lasu w pobliżu miejscowości Lipianka, aby zasadzić sadzonki młodziutkich dębów szypułkowych.

Tego dnia nie zabrakło również przedstawicieli Nadleśnictwa Ostrołęka, którzy opowiedzieli o wykorzystywaniu drewna w gospodarce, a następnie wyjaśnili zasady mądrego gospodarowania w lesie. Polega ono na pielęgnacji lasu, pozyskiwaniu drewna oraz ponownym zalesianiu tych samych terenów. Pod okiem fachowców nasi uczniowie posadzili aż 1000 dębów! Po ciężkim wysiłku wybornie smakowały kiełbaski pieczone nad ogniskiem, ciasto i napoje spożywane pod gołym niebem. Zwłaszcza, że pogoda dopisała. Wszystkim, którzy zazdroszczą nam tej eskapady powiemy na pocieszenie, że będą mieli szansę za rok także wziąć udział w podobnym przedsięwzięciu. Bo wszyscy organizatorzy zgodnie twierdzą, że akcja będzie kontynuowana w przyszłości. Dzieciom gratulujemy zaangażowania, a sponsorom dziękujemy za poczęstunek.

 Dodane przez admin dnia 96 Czytań Drukuj
#SPRZĄTAMY DLA POLSKIW czwartek, 20 kwietnia 2023 r. nasza szkoła wzięła aktywny udział w V edycji ogólnopolskiej edycji Sprzątamy Dla Polski 2023. Uczniowie, wyposażeni w rękawiczki ochronne i worki, wyruszyli w teren. Porządkując okolice, dzieci uczyły się odpowiedzialności za "nasz mały kawałek ziemi". Jesteśmy przekonani, że udział wychowanków w akcji z pewnością przyczyni się do większej dbałości o dobro naszego środowiska naturalnego i otaczającej nas przyrody. Zachęcamy, aby każdy z nas podjął działania, dzięki którym zmniejszymy ilość wytwarzanych odpadów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w akcję!

 Dodane przez admin dnia 96 Czytań Drukuj
TURNIRJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM


W dniu 21kwietnia odbył się Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Trzech uczniów reprezentowało naszą gminę w Turnieju Powiatowym i zajęli czwarte miejsce.

 Dodane przez admin dnia 98 Czytań Drukuj
BEZPIECZNY INTERNAUTA
 Dodane przez admin dnia 107 Czytań Drukuj
FORUM EDUKACYJNE


W dniu dzisiejszym uczniowie klas ósmych uczestniczyli w Forum Edukacyjnym w Hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Odwiedzali stoiska szkół ponadpodstawowych, rozmawiali z ich przedstawicielami i zadawali nurtujące ich pytania. Następnie korzystając z zaproszenia społeczności Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 zapoznali się z ofertą edukacyjną oraz bazą lokalową szkoły. Uczniowie wzięli udział w teoretycznych i praktycznych zajęciach m. in. z zakresu elektryki, mechatroniki, logistyki i mechaniki. Wizyta zrobiła na nich niesamowite wrażenie. Miejmy nadzieję, że dzisiejsze spotkania ułatwią im wybór właściwej ścieżki edukacyjnej.

 Dodane przez admin dnia 105 Czytań Drukuj
DZIEŃ LICZBY PI


14 marca obchodziliśmy święto KRÓLOWEJ NAUK, czyli Międzynarodowy Dzień Matematyki oraz Dzień Liczby Pi. Uczniowie klas VI wzięli udział w eksperymencie, którego wynikiem miało być znalezienie jak najdokładniejszej wartości Liczby Pi. Sala lekcyjna zmieniała się w ul, a uczniowie w ciężko pracujące pszczółki. Wszyscy wykazali ogromne zaangażowanie, nie z pomocą czarów, ale dzięki kilku kawałkom sznurka i zwykłym okrągłym przedmiotom domowym, takim jak podkładka, drewniana deska, przykrywka czy blacha do pizzy. Wyniki, które uzyskiwali były bardzo dokładne, biorąc pod uwagę dostępne metody pomiarowe. Najdokładniejszy rezultat otrzymali Tomek i Mikołaj z kl. 6b.

Wszystkim, którzy wzięli udział - GRATULUJEMY

 Dodane przez admin dnia 109 Czytań Drukuj
Strona 4 z 48 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
BIP
hosting
Librus
JESTEŚMY NA FACEBOOK
SZKOŁA PAMIĘTA
REKRUTACJA

REKRUTACJA

LISTA UCZNIÓW

POMOC PP

ZAJĘCIA

PROCEDURA ORGANIZOWANIA POMOCY PP

WSPARCIE DLA RODZICA

STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH

LOGO


Odliczanie

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.